Steam Kış İndirimleri Başladı. | Güncel Teknoloji Haberleri - Bilim ve Teknoloji

Steam Kış İndirimleri Başladı.

Kış mevsimine girmişken yılın en uzun gecesinde birçok firma indirimleriyle dikkat çekiyor. Oyunseverler içinde Steam’de önemli indirimler karşımıza çıkıyor.

Steam kış indirimleri ile milyonlarca oyunsever için önemli fırsatlar karşımıza çıkıyor.

Yüzde 90’a Varan İndirimler!

Yüzde 90’a varan indirimler Steam’de oyunseverleri bekliyor. Artık gelenekselleşen Steam Kış İndirimleri’nde yüzde 90’a varan indirimler kullanıcıları mutlu edeceğe benziyor. Daha şimdiden yüzbinlerce kullanıcı sevdikleri oyunları hesaplarına almış durumda. bulunduğu geleneksel Steam Kış İndirimleri adeta oyuncuların cüzdanını boşaltacak. Zira, oyuncular tüm yıl bekledikleri ve satın almayı hayal ettikleri oyunlara kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaklar.

Öne Çıkan Oyunlar

Şu anda Steam üzerinde binlerce oyunda yüzde 90’a varan indirimler 3 Ocak saat 21’e kadar devam edecek. Bu da şunu ortaya koyuyor. Oyunseverlerin günlerdir belki aylardır fiyatlarını düşmesini beklediği oyunları alma fırsatı sunuyor.

İndirim süresince indirimlerde dikkat çeken oyunlar şu şekilde: “Assasin’s Creed Odyssey, GTA 5, The Crew 2 ve NBA 2K19” gibi oyunlarda yüzde 40, yüzde 50 gibi indirim fırsatları bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir