American Assassin – Suikastçi Film İncelemesi | Güncel Teknoloji Haberleri - Bilim ve Teknoloji

American Assassin – Suikastçi Film İncelemesi

MTV kanalının gençlik ve fantastik türündeki dizisi Teen Wolf ile yıldızı parlayan, ardından Labirent filmi serisinde başarısını perçileyen Dylen O’Brien, şimdi de karşımıza uzun yıllardır beklenen Suikastçi filmi ile çıkıyor.

Öncelikle başrol oyuncusu Dylen O’Brien’ın durdurulamayan yükselişinden biraz bahsetmek gerek. Teen Wolf dizisindeki başarısından sonra oynadığı 3. film olan ve 4. filmi de 2018 yılında çıkacak olan Dylen, genç kızların da sevgilisi haline geldi. Oynadığı her rolün hakkını veren genç oyuncu, bu filmde de bu yeteneğini konuşturmuş durumda.

American Assassin Konusu
Mitch Rapp (Dylan O’Brien) ve Stan Hurley (Michael Keaton)

American Assassin Konusu

Klasik bir Amerikan filmi olan Suikastçi, 14 yaşında ailesini trafik kazasında kaybeden Mitch’in hikayesini konu ediniyor. Sadece ailesini kaybetmekle kalmayan Mitch, 23 yaşına geldiğinde de bir terör saldırısında evlenme teklifi ettiği çok sevdiği kız arkadaşı Katrina’yı da kaybeder. Bir süre kapalı kutu olarak hayatına devam eden Mitch, intikam için her yolu deneyecektir. Bu sırada CIA genel müdürü Irene Kennedy ile taşınır ve gizli bir işe alınır.

Soğuk Savaş yıllarında Amerikan Ordusu’nun bir askeri olan Stan Hurley, çok iyi bir komutandır ve emekli olmuştur. Fakat gizlice CIA için ajan yetiştirmektedir. Tabi bu yetiştirme sırasında herkes başarılı olamaz ve en iyisi seçilir. Irene, Mitch’i Hurley ile tanıştırır ve onu yetiştirmesini ister. İşler bu noktadan sonra kimse için kolay olmayacaktır. Hurley zor bir adamdır, eğitimleri ağırdır ve zor beğenir. Mitch ise asla pes etmeyen intikam yemini etmiş bir askerdir.

Mitch ve Hurley, sivil ve askeri saldırıları araştırmaya başlar. Bu sırada bir ajanın hain planlarını keşfederler ve bunu durdurmak için çok tehlikeli bir işin içine girerler.

American Assassin Oyuncu Kadrosu

American Assassin yani Suikastçi filminin oyuncu kadrosunda birbirinden yetenkli ve tecrübeli oyuncular yer alıyor. Filmin kadrosunda Dylan O’Brien, Michael Keaton, Taylor Kitsch, Scott Adkins, Sanaa Lathan ve Shiva Negar gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir